Pažink mokslininkus ir mokslą kasdienybėje!

Apie Tyrėjų naktį

Penktadienį, rugsėjo 28 dieną, Tyrėjų naktis visus mokslo entuziastus kviečia leistis į atradimų virtinę ir dar geriau pažinti mokslą bei mokslininkus. Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Molėtuose, Panevėžyje ir daugelyje kitų Lietuvos vietų - daugiau nei 150 nemokamų renginių, leisiančių kitaip pažvelgti į mus supančią aplinką, interaktyviai pažinti augalų, mikroorganizmų, kvapų, technologijų pasaulį, pamatyti ir patirti nematomus dalykus, kurie kasdien šalia.

Pasivaikščioti po neatrastas ir nepažintas sostinės vietas, kurios Lietuvos mokslo istorijoje yra svarbios ir įdomios, kvies ekskursija „Mokslininkų ir atradimų Vilnius”, o mėgstantiems leistis į atradimus mažesnėje draugijoje – talkins visą Tyrėjų naktį veiksianti interaktyvi mobilioji aplikacija, pasivaržyti su smagia draugų komanda ragins šių metų Tyrėjų nakčiai skirtos orientavimosi varžybos „(Ne)paprastas tyrėjų gyvenimas Vilniuje”.

Nemiegokite, nes keturioliktoji Tyrėjų naktis - jau čia pat! O jei turite idėjų atradimams, kurie galėtų sudominti kitus, lauksime Jūsų laiško info@tyrejunaktis.lt arba Facebook tinkle!

Renginių žemėlapis

Pasirinkite renginius, kuriuose norėsite dalyvauti ir susidarykite savo Tyrėjų nakties programą!

Atidaryti žemėlapį

Draugai ir partneriai