Didysis orientavimosi žaidimas „(Ne)paprastas tyrėjų gyvenimas Vilniuje”!

Šių metų Tyrėjų naktyje – ypatingas kvietimas orientavimosi varžybų entuziastams. Taigi, nieko nelaukite, suburkite 5 bičiulių komandą ir pirmyn į atradimus ir varžytuves orientavimosi varžybose „(Ne)paprastas tyrėjų gyvenimas Vilniuje”!

Per amžius Vilnius viliojo į jį atvykti gyventi bei dirbti įvairiausių sričių tyrėjus. Dalis miestiečių žino apie jų pagrindinius pasiekimus, tačiau ne visi yra susipažinę su jų gyvenimu, buitimi ar pomėgiais. Kviečiame pasinerti į interaktyvų orientavimosi žaidimą, kurio metu atrasite įdomiausias Vilniaus tyrėjų istorijas ir su jomis susijusias vietas, o atvykus į jas – imsitės spręsti užduotis, leisiančias keliauti toliau. Tai pramoginis-kultūrinis žaidimas, kuriame smagu dalyvauti tiek su draugais, tiek su šeimos nariais, nes finišuoti galėsite bet kuriuo metu iki 21:00 valandos. Kiekviena komanda startuoja individualiu laiku nuo 17 val.

Jei turite tikslą tiesiog smagiai praleisti laiką – galite rinktis galimybe žaisti laisvu rėžimu ir žaisdami pasižvalgyti ir į kitas Tyrėjų nakties veiklas, tačiau jei planuojate varžytis rimtai – už tai bus atlyginta: trijų geriausių komandų lauks dovanos tolesniems atradimams!

Žaidimo startas ir finišas – kavinėje Caffeine, Vilniaus g. 17.
Norintiems dalyvauti – būtina registracija, vykstanti http://tyreju.orientacines.lt.