Virtualiosios realybės žvalgytuvėms – naujos kartos VR akiniai

Screen Shot 2016-09-06 at 15.10.28Ar norėtumėte nesušlapę panirti į vandenyno dugną, neišėję iš namų pajusti vėją plaukuose leidžiantis amerikietiškais kalneliais ar atsilaikyti prieš zombių ataką? Visa tai ir dar daugiau tampa paprasta su virtualiosios realybės akiniais, kuriuos galėsite išbandyti Energetikos ir technikos muziejuje įsikūrusioje VR laboratorijoje.

“Pasižvalgymui po virtualiąją realybę reikia dviejų dalykų: gerų naujos kartos VR akinių bei jiems sukurtų kvapą gniaužiančių žaidimų. Ir viena, ir kita esame paruošę išskirtiniams bandymams Tyrėjų naktyje”, – sako VR laboratoriją pristatančios komandos Virtual event vadovė Julija Juknevičiūtė.

VR akiniai žaibiškai populiarėja, atsiranda vis kokybiškiau realybę imituojančių įrenginių ir daugybė žaidimų – sau patinkančią pramogą atranda kiekvienas, o pasiūla auga kiekvieną dieną. Tačiau šią technologiją pradedama naudoti ir kitiems tikslams: nuo visus pojūčius apimančių filmų demonstravimo iki treniruočių prieš skrydžius ar sėdant prie automobilio vairo, nuo gydymo iki edukacijos ar net reklamos.

Tuo tarpu Tyrėjų naktyje lankytojams tereikės išsirinkti vieną iš keturių žaidimų ir pasinerti į virtualios realybės teikiamus pojūčius. Pramogai bus naudojami naujausi VR akiniai – „HTC Vive“, tad virtualioje realybėje bus galima ne tik apsidairyti, tačiau po ją ir pasivaikščioti.

VR laboratorija visų lauks 18:00 – 24:00 | Energetikos ir technikos muziejuje, Vilniuje. Daugiau informacijos rasite sekdami nuorodą.