Tyrėjų naktyje susilies elektroninė muzika ir ryškūs lazeriai

Screen Shot 2016-09-06 at 15.14.05Pajudėti bei paganyti akis mėgstančius Tyrėjų nakties lankytojus organizatoriai vakarinio renginio Vilniuje metu žada pradžiuginti elektroninės muzikos atlikėjų „Black Water” pasirodymu, kuriam nepaprasto vaizdo suteiks UAB „Optronika” organizuojamas spalvingas lazerių šou.

Sparčiai populiarėjantis elektroninės muzikos duetas „Black Water”, kurį sudaro Mantas Ažondenis ir Vaidotas Mikulka, šiemet pristatė debiutinį savo albumą „Night Shift”. Tik gyvai grojantis duetas taip pat buvo pakviestas groti ir renginio „Tallinn Music Week” scenoje.  Tyrėjų nakties metu renginio svečiai išgirs tiek naujojo albumo garso takelius, tiek ankstesnius šios komandos kūrinius, kuriuos spėjo įvertinti ir Lietuvos, ir užsienio melomanai.

Tuo tarpu „Optronikos” lazerių šou Tyrėjų naktyje vyks jau ne pirmą kartą. Anksčiau puikiai lankytojų įvertintas pasirodymas sugrįžta ir šįkart bus išskirtinis bei praturtintas specialiai tam skirta „Black Water” muzikine programa.

„Tai bus unikalus, gyvai pagal elektroninę muziką atliekamas daugiaspalvių RGB lazerinių efektų erdvinis šou. Ką apie jį dar galima pasakyti? Kalbėti galima būtų daug, tačiau manau, kad tiesiog reikia ateiti ir pamatyti savo akimis, nes tai – tikrai nekasdieniškas ir sunkiai žodžiais nusakomas reginys”, – sako „UAB Optronika” vadovas dr. Viktoras Vaičikauskas.

„Black Water” ir „Optronikos” pasirodymas, sujungsiantis lazerių šviesas ir elektroninės muzikos skambesį – rugsėjo 30 d. Energetikos ir technikos muziejuje, Vilniuje. Pradžia – 21.40 val., o daugiau informacijos apie visą vakaro reginių programą Energetikos ir technikos muziejuje rasite sekdami nuorodą.