Tyrėjų naktyje – unikalus protmūšis su „Protauk LT” komanda

tn-protmusisVakarinio „Tyrėjų nakties” renginio metu organizatoriai visus, norinčius įsitikinti savo proto aštrumu, kviečia į išskirtinį protmūšį. O išskirtinis jis bus tuo, kad žaisti bus galima ne tik vietoje, t.y. Energetikos ir technikos muziejuje Vilniuje, tačiau ir savo namuose ar bet kurioje pasaulio vietoje prisijungę internetu.

Tad registruotis žaidimui gali tiek komandos, kurios žais unikalioje muziejaus Turbinų salėje, tiek atskiri žaidėjai namuose, viską stebėsiantys ir žaisiantys savo kompiuteriais ar kitais interneto prieigą turinčiais įrenginiais. Registruotis galima jau dabar. Asmenys, kurie žais pačiame muziejuje, registruojasi el. paštu tyrejunaktis@protauk.lt, nurodydami komandos kapitoną bei žaidėjų skaičių komandoje. Visi tie, kurie žais nuotoliniu būdu, registruojasi puslapyje www.tyrejunaktis.protauk.lt.

Protmūšį sudarys keturi etapai. Kiekviename etape žaidėjai turės atsakyti į 10 klausimų. Jų temos, kaip ir priklauso, suksis apie virtualiąją realybę, ateities technologijas, mokslinę fantastiką, keliones laiku ir kitus įdomius dalykus. Žaidime lauks specialus protmūšio rėmėjo portalo 15min.lt klausimas. O kautis tikrai bus dėl ko, mat nugalėtojų laukia smagūs bei naudingi rėmėjų įsteigti prizai – kvietimai į žaidimų kultūros šou „GameOn 2016“, knygos, kvietimai į pabėgimo kambarius ir kt.

Tiek namie, tiek muziejuje protmūšis vyks per specialią „Protauk LT” komandos parengtą aplikaciją, kurioje komandų kapitonai, susitarę su savo nariais, galės parinkti ir pateikti teisingą atsakymą.

Namuose žaisiantys žaidėjai taip pat kviečiami burtis į komandas bei smagiai praleisti laiką bet kurioje pasaulio vietoje: juk žaisti gali tiek Lietuvos gyventojai, tiek tautiečiai, gyvenantys, dirbantys ar besimokantys svečiose šalyse. Juk tai – puiki proga susitikti su draugais ir smagiai praleisti laiką. Tiesa?

Išskirtinis protmūšis jūsų laukia jau rugsėjo 30 d. vakarinio „Tyrėjų nakties” renginio metu.