Tyrėjų naktis kviečia prisijungti prie savanorių komandos Vilniuje | Registracija baigta!

TN savanoriai2016 m. rugsėjo 30 d. visoje Lietuvoje vyks kasmetinis mokslo pažinimo renginys „Tyrėjų naktis”,  kurio metu daugelis Lietuvos mokslo ir tyrimų laboratorijų atveria duris visuomenei, kviesdamos mokslo entuziastus susipažinti su įtraukiančiais ir intriguojančiais moksliniais tyrimais, inovacijomis, atradimais bei išradimais.

Šių metų Tyrėjų naktis Vilniuje pakvies visus ir į baigiamąjį renginį, kuriame susilies virtualiosios ir mums įprastos, kasdienės realybės patirtys, muzika, mokslas, diskusijos, kinas ir daugybė kitų pramogų bei atradimų. Renginys vyks 18:00-00:00 val. Energetikos ir technikos muziejuje (Rinktinės g. 2, Vilnius).

Ir čia mums labai reikėtų Jūsų pagalbos! Todėl Tyrėjų nakties komanda kviečia visus aktyvius, mokslo įdomybėms neabejingus žmones neatidėlioti ir prisijungti prie savanorių būrio. Savanoriai prisidės prie renginio įgyvendinimo: pasitiks renginio lankytojus, teiks informaciją apie renginius, rūpinsis svečiais, sklandžia renginių eiga, jų viešinimu bei talkins kitose srityse.

Registracija baigta, dėkojame visiems, nusprendusiems prisijungti!

Jei kiltų papildomų klausimų, kreipkitės el. p. daiva.bartuseviciute@bpti.lt

1 comment

  1. Lina

    Puikus renginys nusimato!

Comments are closed.