„Thermo Fisher Scientific Baltics“ kviečia į pažangiausias biotechnologijų laboratorijas

LaboratorijaRugsėjo 25 dieną Tyrėjų naktyje Lietuvos biotechnologijų bendrovė, kurianti inovacijas pasaulinėms gyvybės mokslų ir diagnostikos laboratorijoms „Thermo Fisher Scientific Baltics“ atvers savo laboratorijas ir pakvies ne tik pasmalsauti, bet ir išbandyti tikrus mokslinius prietaisus.
Apsilankę „Thermo Fisher Scientific Baltics“ patys galėsite atlikti modernius biomokslų eksperimentus, kurių metu geriau sužinosite, kas yra DNR ir kaip ji funkcionuoja. Programą ves mokslininkų komanda, su kuria galėsite išbandyti net 4 skirtingus eksperimentus ir savo kailiu patirti, kaip verda darbas laboratorijoje ir kaip gimsta pažangiausi preparatai ir produktai, vėliau iškeliaujantys į daugybę pasaulio šalių.
Į šį renginį būtina išankstinė registracija. Jei susidomėjote, suskubkite registruotis el. paštu ruta.pozerskaite@thermofisher.com.  Maksimalus dalyvių skaičius – 24 žmonės.
„Thermo Fisher Scientific Baltics“ laboratorijoje (V. A. Graičiūno g. 8, Vilnius) esate laukiami rugsėjo 25 d., 15.00 val.