Lietuvos energija Tyrėjų naktį kviečia sutikti šviesos sargyboje!

Šių metų Tyrėjų naktyje Lietuvos energija kviečia akyliau pažvelgti į visos Lietuvos elektros tinklą. Nenorėtumėte pasmalsauti, kaip ir kokiu keliu iki Jūsų namų atkeliauja šviesa? Ar įsivaizduojate, kokių veiksmų imasi specialistai ir kaip mums derėtų elgtis stichinių nelaimių ir masinių elektros atsijungimų metu?
„Strateginiai energetikos objektai užtikrina saugų ir patikimą energijos tiekimą visiems gyventojams ir verslui. Siekiame, kad visuomenė aktyviai domėtųsi, kaip veikia energetikos sistema Lietuvoje, ir suprastų, kaip energetika prisideda prie ekonominės plėtros ir visuomenės vystymosi. Atverdami visuomenei svarbiausius infrastruktūrinius objektus Lietuvoje, suteikiame neeilinę galimybę iš vidaus pamatyti ir suprasti, kaip pagaminama ir paskirstoma energija“, – teigia Ernesta Dapkienė, „Lietuvos energijos“ Korporatyvinės komunikacijos tarnybos direktorė.
Visi, susidomėję šiuo renginiu, yra laukiami Motorų g. 2, Vilniuje (įėjimas pro LESTO pagrindinį įėjimą). Į renginį būtina išankstinė registracija el. paštu agne.juraviciene@lesto.lt. Paskubėkite užsiregistruoti, maksimalus dalyvių skaičius – 26 asmenys (arba 1 mokinių klasė)!
Smagaus pasižvalgymo po mūsų šviesos namus!