„Mobilioji bioklasė“ – ir Tavo mokykloje !

Mėgsti iššūkius? Esi smalsus ? Nuolat bandai išsiaiškinti „iš kur kojos dygsta“? O gal jau išsiaiškinai?

Parodyk ir mums!

Dalyvauk konkurse: atlik eksperimentą, registruok savo klasę ir laimėk „Mobiliosios bioklasės“ apsilankymą savo mokykloje!

„Mobilioji bioklasė“ – tai pirmoji šalyje mobili laboratorija, kuri supažindina Lietuvos moksleivius su naujausiais gyvybės mokslų laimėjimais.

„Bioklasėje“ moksleiviai ne tik išbando tikrus mokslinius prietaisus, bet ir patys atlieka modernius biomokslų eksperimentus, kurie, pavyzdžiui, atskleidžia, kas yra DNR ir kaip ji funkcionuoja. Edukacinę programą taip pat sudaro mokslo populiarinamosios paskaitos, mokymai ir diskusijos.

Jei nori, kad „Mobilioji bioklasė“ atvyktų ir į Tavo mokyklą, siųsk savo klasės nuotrauką su įamžintu eksperimentu, pridėk trumpą aprašymą (500 ženklų), parašyk savo mokyklos pavadinimą bei klasę ir registruok el. paštu bioklase@tyrejunaktis.lt.

Nuotraukos su aprašymais bus patalpintos čia, kur galėsite balsuoti ir rinkti išradingiausius eksperimentus. Nugalėtojus paskelbsime rugsėjo 22 d. 12 val. Klasė, kuri surinks daugiausiai „LIKE“ laimės „Mobiliosios bioklasės“ apsilankymą „Tyrėjų nakties“ dieną.
Paskubėkite siųsti nuotraukas. Kuo greičiau atsiųsite, tuo daugiau šansų laimėti!

***

Mobiliosios bioklasės vizitą konkurse laimėjusiai mokyklai dovanoja Tyrėjų naktis ir pirmąją šalyje mobilią laboratoriją įkūrusi bendrovė „Thermo Fisher Scientific“.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *