Ieškantiems originalaus laisvalaikio – elektroninio meno dirbtuvės

Kauno technologijos universiteto Elektronikos rūmai Tyrėjų naktyje kvies užsiimti elektroniniu menu. Kūrybinių dirbtuvių sumanytojai teigia, kad visi apsilankiusieji, nepriklausomai nuo amžiaus ir pomėgių, iš šių dirbtuvių turės dvigubos naudos: pirmiausia – pramoks lituoti, o taip pat panaudoję savo fantaziją ir elektronikos komponentus, galės pasigaminti smagių dovanų: skulptūrėlę, pakabuką ar kitą suvenyrą.

„Tai puikus būdas susipažinti su elektronika žmonėms, kurie nėra tokie artimi technikai arba tiems, kurie dar tik pradeda domėtis. O taip pat – tai smagi pramoga norintiems susikurti ką nors gražaus ar netgi naudingo iš neveikiančių detalių“, – pasakoja idėjos pradininkas Saulius Aleksandravičius, kuriam tokių dirbtuvių idėja kilo tuomet, kai beardant visokius aparatus prisikaupė visokių smulkių nebenaudojamų detalių. 

Anot S. Aleksandravičiaus, elektroninio meno dirbtuvių dalyviai, pirmą kartą paimsiantys lituoklį į rankas, gali nebijoti, kad tai, ką sukonstravo, neveiks, anaiptol – jie gali tikėtis susikurti originalių suvenyrų ar netgi interjero detalių namams. 

Elektroninio meno kūrybinės dirbtuvės pirmą kartą buvo pristatytos KTU Žaliojo universiteto renginyje, skirtame Žemės dienai. Meno kūriniai, baldai ar net papuošalai iš elektroninių atliekų šiuo metu pasaulyje sparčiai populiarėja. Juos kurti imasi ne tik garsūs menininkai, kurių darbais domisi ekologiško gyvenimo ir technikos entuziastai bet ir žmonės, ieškantys unikalaus laisvalaikio.

 

Elektroninio meno kūrybinės dirbtuvės vyks rugsėjo 26-ąją Kauno technologijos universiteto Elektronikos rūmuose (Studentų g. 50, Kaunas) I a. fojė (šalia 102 auditorijos).

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *