Pirmasis įspūdis: ar tikrai esame savarankiški spręsdami apie kitus?

Akademinė vadybos ir administravimo asociacija Tyrėjų naktyje kviečia  eksperimentuoti ir suprasti, kaip žmogaus socialinį suvokimą paveikia išankstinė nuomonė, socialinis fonas ir socialinis kontekstas, apranga ir kiti įtakos veiksniai.  
Nuo mažens esame mokomi stebėti ir vertinti aplinkinius žmones: pasikliauti „gerais dėdėmis ir tetomis“ ir šalintis „blogų“. Vėlesniame amžiuje tenka pasirinkti su kuo draugauti, o kas pernelyg skiriasi, kad galėtų būti artimas. Dar vėliau sprendžiame klausimą, koks tas mūsų vadovas „iš tikrųjų“ ir ko galima laukti iš naujojo darbuotojo. 
Kuo remdamiesi vertiname aplinkinius žmones? Ar tai darome savarankiškai, objektyviai, pagrįstai? O gal ne? Gal net nepajuntame, kad pasiduodame stereotipams ir panašiems dalykams?   
Dalyvaukite Tyrėjų nakties eksperimente ir patys patyrinėkite, kaip gimsta socialinis suvokimas ir kokie veiksniai jam turi daugiausiai įtakos. 
Visus, norinčius dalyvauti savęs ir kitų pažinimo eksperimente Tyrėjų naktis kviečia susitikti rugsėjo 26 dieną 18:00 – 19:00 val. ir 20:00 – 21:00 val. kavinėje Coffee Inn (Pilies g. 3, Vilnius). 

 

Visą informaciją apie daugiau nei 250 nemokamų renginių, kuriuos siūlo dešimtoji Tyrėjų naktis rasite internete, adresu www.tyrėjųnaktis.lt/renginiai

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *