Kaune mokslininkai diskutuos apie Seimo narių balsavimus, padės sukonstruoti vandens slėgio raketas bei taikys nano metodus

Gausybę „Tyrėjų nakties“ renginių rugsėjo 27 dieną Kaune pristatysiantys Aleksandro Stulginskio, Kauno technologijos bei Vytauto Didžiojo universitetai kvies pažinti visą mokslo sričių įvairovę – nuo technikos iki gamtos mokslų.

Apie augalų dauginimą, eksperimentus agronomijoje ir nano metodų taikymą vandens deguoninimo procese pasakos Aleksandro Stulginskio universiteto mokslininkai. Šiame universitete taip pat vyks ornitologijos naktinė ekspedicija, praktinis seminaras laukinių gyvūnų amžiui nustatyti ir daugelis kitų renginių.

Kauno technologijos universitetas siūlys pažinti visatą ir jos istoriją, pasakos, kaip aptinkamos radioaktyvios medžiagos ir gaminamos mikroschemos, gvildens socialinius klausimus, kartu su „Tyrėjų nakties“ dalyviais konstruos vandens slėgio raketas, programuos robotus ir pristatys gausybę interaktyvių parodų.

Mokslininkai iš Vytauto Didžiojo universiteto kels klausimą, kada galėsime susikalbėti su robotais, kaip skaityti mintis ir ar Seimo nariai balsuoja taip, kaip žada balsuosiantys. Universitete taip pat bus rodomi įdomieji psichologijos eksperimentai, skaitoma paskaita apie paauglystę pristatomos virtualybės.

 

Daugiau apie Kauno renginius – programoje:

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *